전체검색

사이트 내 전체검색

سیگنال های خرید ماهانه را نادیده نگیرید > 자유게시판

자유게시판

سیگنال های خرید ماهانه را نادیده نگیرید

페이지 정보

profile_image
작성자 Felisha
댓글 0건 조회 11회 작성일 24-09-19 13:57

본문

رشد مفهوم کسب و کار ترویج. بهبود.
getty با توجه به انفجار اطلاعات و توصیه‌های بازار سهام در دهه گذشته، جای تعجب نیست که تعداد کمی از سرمایه‌گذاران یا معامله‌گران وقت بگذارند و به داده‌های ماهانه سهام یا ETF نگاه کنند. با پایان هر ماه، چندین اسکن مختلف را در لیست ها، شاخص ها و بخش های مختلف انجام می دهم.
اولین اسکن من به طور کلی این است که ببینم آیا سهام یا ETF هایی وجود دارد که سیگنال های خرید یا فروش جدید doji را راه اندازی کرده است. دوجی ها زمانی تشکیل می شوند که قیمت های افتتاحیه و بسته شدن نزدیک به هم باشند. پس از تشکیل یک Doji یک بسته در بالای doji gamy یا پایین doji humbled سیگنال خرید یا فروش ایجاد می کند. سیگنال های ماهانه به طور کلی قوی تر و قابل اطمینان تر از سیگنال های داده های هفتگی یا روزانه هستند.
در پایان ماه می اپل، در. (AAPL) هنگامی که در 192.25 دلار بسته شد، یک سیگنال خرید ماهانه دوجی صعودی ایجاد کرد. اکنون همه سیگنال‌های خرید ماهانه doji به اندازه AAPL موفق نیستند، اما به نظر می‌رسد که آماده بسته شدن ماه جولای نزدیک به ۲۲۲ دلار است.
خرید ماهانه DTs
تام آسپری - ViperReport.com در پایان ماه اوت هیچ سیگنال خرید ماهانه doji جدیدی برای سهام یا ETF وجود ندارد. مجموعه دوم اسکن هایی که من اجرا می کنم بر اساس روش Delirium tremens ایجاد شده توسط همکارم جری A است.
در اسکن من از S&P 100، چندین نتیجه جالب به دست آمد زیرا سیگنال فروش ماهانه جدیدی در فورد (F) وجود داشت که در جدول بالا با رنگ قرمز مشخص شده است. DTS هفتگی قبلا منفی بود. همچنین هفت سیگنال ماهانه مثبت ماهانه جدید وجود داشت. به عنوان بخشی از فرآیند خود، من به هر یک از نتایج اسکن به عنوان بخشی دیگر از فرآیند بررسی عمیق نگاه می کنم.
اطلاعات بیشتر از مشاور فوربس بهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده سال 2024 توسط کوین پین مشارکت‌کننده بهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5 درصدی سال 2024 بای‌کسیدی هورتون مشارکت‌کننده برای کاندیدهای خرید جدید، من به دنبال سهامی هستم که به حمایت بلندمدت RS رسیده‌اند و به دنبال سهام‌هایی هستم که دارای الگوی RS مثبت هستند. علاوه بر این، من به دنبال آنهایی هستم که بالاتر از سطح محوری سالانه خود معامله می کنند که از محدوده معاملاتی سال قبل به دست آمده است.
در نتیجه، تسلا یکی از دو انتخاب برتر من نیست زیرا به نظر می رسد آماده است تا ماه را در حدود 231 دلار ببندد که بسیار کمتر از بالاترین قیمت ماه 271 دلار است.
برج آمریکایی (AMT)
تام آسپری - ViperReport.comAmerican Column Corporation (AMT) در جولای کمی بالاتر از روند نزولی خود نسبت به بالاترین حد در اواخر سال 2021 بسته شد زیرا کمی بیش از 13 درصد افزایش داشت. بسته شدن در 220.40 دلار بسیار بالاتر از چرخش سالانه در 195.12 دلار بود و اولین مقاومت سالانه (R1) در 241 دلار و R2 در 269.80 دلار بود.
از نظر پشتیبانی و سطوح ورودی احتمالی، چرخش ماهانه آزمایشی ماه آگوست 212.80 دلار با افزایش میانگین متحرک نمایی 20 روزه در 208.06 دلار است. نشانگرهای صدا با OBV (نشان داده نشده) بالای WMA آن مثبت هستند. عملکرد نسبی در حال افزایش است اما هنوز نشان نمی دهد که AMT یک رهبر بازار است.
هر دو Pfizer (PFE) و Gilead Sciences (GILD) هنوز اندکی پایین تر از پیوت سالانه خود در 33.15 دلار و 77.55 دلار معامله می شوند. بنابراین آنها انتخاب های برتر نیستند، اما ممکن است قبل از بررسی ماه اوت من تغییر کند.
مراقبت های بهداشتی متحد (UNH)
Turkey cock Aspray - ViperReport.comUnited Health care (UNH) در ماه ژوئیه قوی بوده است زیرا 12.3٪ افزایش یافته است و به نظر می رسد آماده بسته شدن بالاتر از مقاومت سالانه R1 در 569.23 دلار است. سطح R2 در 616.28 دلار است و اقدام هفته گذشته محدوده معاملات یا الگوی ادامه، خطوط a و b) را تکمیل می کند، زیرا عرض این الگو دارای اهداف اولیه در منطقه 700.00 دلار است. محور آزمایشی ماه اوت 547.55 دلار و متحرک نمایی 20 روزه در حال افزایش در 542.30 دلار است.
برای UNH یک سیگنال ماهانه منفی در پایان فوریه 2024 وجود داشت زیرا 15٪ کاهش داشت و به پایین ترین سطح آوریل 433.70 دلار رسید. حجم در ماه ژوئن مثبت شد و همچنان قوی تر شده است. عملکرد نسبی ماهانه در حال بهبود است اما همچنان منفی است در حالی که هفته نامه در اوایل جولای مثبت شد.

اگرچه جانسون اند جانسون (JNJ) در ماه ژوئیه با قیمت 157.85 دلار و بالاتر از چرخش سالانه خود در 156.25 دلار بسته شد، اما همچنان الگوی بالاترین ماهانه کمتری را نشان می‌دهد که به بهار 2022 بازمی‌گردد. اگرچه ممکن است این روند قیمت در حال پایین‌آمدن باشد، همچنین می‌تواند نشانه‌ای از یک رالی شکست‌خورده باشد. و بنابراین یک انتخاب برتر نیست.
منشور ارتباطات (CHTR)
تام آسپری - ViperReport.comCharter Communication theory (CHTR) نیز پس از رشد قوی 28.8 درصدی در ماه جولای که آن را 23.4 درصد بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 هفته ای خود قرار داد و همچنین بالاتر از باندهای starc+ هفتگی برای خرید و فروش، در لیست تماشای ماه آینده من قرار دارد. دو هفته گذشته این احتمال اصلاح در ماه آینده را افزایش می دهد.
پایین ترین سطح آوریل 2024 یعنی 236.08 دلار با حمایت از سال 2016 مطابقت دارد، خطوط a. بسته شدن در 379.72 دلار درست پایین تر از محور سالانه در 387.33 دلار است در حالی که حرکت بالاتر از بالاترین قیمت اکتبر 2023 در 458.30 دلار (به فلش مراجعه کنید) شکل پایین را تکمیل می کند. مقاومت اصلاحی 50% از حداکثر 825.62 دلار در سال 2021 در 534.32 دلار است.
RS ماهانه هنوز بسیار پایین تر از میانگین متحرک نمایی (EMA) و روند نزولی نسبت به بالاترین سطح ۲۰۲۱، خط b است. OBV کمک بسیار بهتری نسبت به RS داشته است زیرا پشتیبانی از خط c 2017 را پیدا کرده است.
با توجه به چشم انداز صعودی من از آخر هفته گذشته و سودهای قدرتمند بازار سهام برای پایان ماه، چشم انداز بازار سهام برای ماه پیش رو بسیار مثبت است.
من را در توییتر دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید. Tom AsprayFollowing من تحلیل بازارهای مالی را در سال 1982 شروع کردم، زمانی که مدیر تحقیقات یک شرکت مشاوره مالی شدم و تجزیه و تحلیل منظم بازار را در مورد سهام، کالاها، ارزها و صندوق های سرمایه گذاری انجام دادم. من یک تحلیلگر فنی هستم. بیشتر تمرکز من بر این بود که چگونه شاخص‌ها یا روش‌های فنی مبهم را می‌توان در بازارهای مالی به کار برد و به عنوان یک ابزار معاملاتی مؤثر استفاده کرد. بسیاری از اندیکاتورهایی که من برای سالها استفاده کرده ام، مانند MACD Gerry Appell و RSI ولز وایلدر، متعاقباً محبوبیت زیادی پیدا کردند. این صفحه به اشتراک گذاری بینش ها و تکنیک های من اختصاص دارد تا به شما کمک کند تاجر/سرمایه گذار باهوش تر شوید. در طول بیست سال گذشته، من چندین بار به سراسر جهان سفر کرده‌ام و از تمام مراکز مالی بزرگ بازدید کرده‌ام، زیرا او رویکرد من به بازارهای مالی را به تاجران حرفه‌ای و مدیران پول آموزش داده است. روش انتخاب سهام من با یک روش اسکن اختصاصی برای انتخاب گروهی از سهام منفرد برای تجزیه و تحلیل گسترده تر شروع می شود. این شامل یک مطالعه عمیق از الگوهای حجم است که من برای تعیین قدرت روند سهام استفاده می کنم. آنهایی که قویترین روند را دارند، چه بالا و چه نزولی، سپس برای تعیین سطوح ورود، خروج و ریسک تجزیه و تحلیل می شوند. من از تحلیل فیبوناچی اصلاح، طرح ریزی و توسعه برای تعیین اهداف سود و همچنین توقف استفاده می کنم.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

Should you have any kind of queries regarding in which as well as tips on how to employ اخبار خودرو قرعه کشی سایپا, it is possible to email us from our own site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

고객센터